Programm
Active Systems OÜ


NELJAPĂ„EV, 27. MAI

kell 19 Pärnu Kontserdimaja

Festivali avakontsert
Ood rõõmule
Ludwig van Beethoven 9. sĂĽmfoonia

Solistid:
Aile Asszonyi (sopran, Eesti)
Ilona Bagele (alt, Läti)
Oleg Orlovs (tenor, Läti)
Laimonas Pautenius (bariton, Leedu)

Rahvusooper "Estonia" ooperikoor (dir Elmo Tiisvald)
Segakoor "Endla" (dir Tõiv Tiits)
Pärnu Kammerkoor (dir Ave Sopp)
Segakoor "Ad Una Corda" (dir Marián Šipoš)

Pärnu Linnaorkester

Dirigent Olari Elts



 


REEDE, 28. MAI

kell 10 Port Arturi kaubakeskus
Et hommik oleks ilusam
Esinevad festivalil osalevad koorid. Tasuta.

kell 15 Pärnu Kontserdimaja
Selges noortekeeles
Laste- ja noortekooride suurkontsert

Laste-ja noortekoor "Lira"
Ostravský Dětský Sbori lastekoor
Poistekoor "DagilÄ—lis"
Lastekoor "Spigo"
Ăśle-eestiline neidudekoor "Leelo"
Eesti Koolinoorte Segakoor
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi Noortekoor
Eesti Noorte Puhkpilliorkester



kell 18
Port Arturi kaubakeskus
Õhtumängud

Eesti Noorte Puhkpilliorkester


kell 19 Eliisabeti kirik
Ă•htulaulud

Naiskoor "Leelo" ja segakoor "Ad Una Corda"



kell 22 Pärnu Kuursaal
Festivaliklubi

 


LAUPĂ„EV, 29. MAI

kell 10 Kaubamajakas
Et hommik oleks ilusam 2
Esinevad festivalil osalevad koorid


kell 11 Pärnu Kontserdimaja
Alleaa - alleaa
Rahvalaulukonkurss.

Segakoor "Ad Una Corda"
Segakoor "Endla"
Vene Koorikapell
Kose Kammerkoor
Inseneride Meeskoor
Lastekoor "Spigo"
Lastekoor "Lira"
Poistekoor "DagilÄ—lis"
Ostravský Dětský Sbori lastekoor
Neidudekoor "Leelo"
Lastekoor "Sirjelind"

Žürii: Lone Larsen (Rootsi), Aira Birzina (Läti), Krista Sildoja, Veljo Tormis, Ants Soots



kell 17 Eliisabeti kirik
Ă•htulaulud

Neidudekoor "Leelo" ja poistekoor "DagilÄ—lis"



kell 19 Pärnu Kontserdimaja
Džässis ainult mehed

Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Lone Larsen (Rootsi)
Kavas džässiklassika, lisaks vokaaltöötlusi eesti, rootsi jt. maade rahvaviisidest.



kell 22 Pärnu Kuursaal
Festivali klubi

 


PĂśHAPĂ„EV, 30. MAI

kell 12.30 Pärnu Raekoda
Hommikukohvikontsert

Vene koorikapell ja vokaalansambel "Kalina". Tasuta


kell 14 Pärnu Kontserdimaja
Täitsa lõpp!

Eredamaid hetki festivalist,
rahvalaulukonkursi võitjate autasustamine

FESTIVALI KONTSERDID KOOLIDES:


REEDE, 28. MAI

kell 10 ja kell 11 Kuninga tn Põhikool
Ostravský Dětský Sbori lastekoor ja neidudekoor "Leelo"

kell 10.25 Vanalinna Põhikool
Laste-ja noortekoor "Lira" ja Eesti Koolinoorte Segakoor

kell 10.45 Audru Keskkool
Lastekoor "Sirjelind"

kell 11 Ülejõe Gümnaasium
Lastekoor "Spigo" ja Poistekoor "DagilÄ—lis"

 


FESTIVALI KONTSERDID PĂ„RNUMAAL:

NELJAPĂ„EV, 27. MAI

kell 13 EELK Häädemeeste kirik
Ostravský Dětský Sbori lastekoor

 

REEDE, 28. MAI

kell 19 Sindi seltsimaja
Inseneride meeskoor ja naiskoor "Paula"

kell 19 Tõstamaa kirik
EBSi Kammerkoor

kell 20 Vändra Gümnaasiumi aula
Vändra hobikoor, Kose Kammerkoor ja Pärnu Kammerkoor

kell 20 Audru kultuurikeskus
Segakoor "Žemaičiai" ja Viimsi segakoor

 


LAUPĂ„EV, 29. MAI

kell 13 Pärnu-Jaagupi rahvamaja
Fana Mannskor ja Vigala meeskvintett

kell 15 Paikuse vallamaja
Loo kammerkoor, segakoor "Sireli" ja Selja segakoor



© Active Systems 2006 | Lille 4, 80041 Pärnu | tel 447 0595 | GSM 56 496 124 | active@active.ee